Sens.it

Univerzálny programovateľný senzor na stráženie tlaku v pneumatikách

Podľa vyhlášky Európskej únie musia byť všetky osobné vozidlá vybavené systémom monitorovania tlaku v pneumatikách ako súčasť štandardnej výbavy od novembra 2014. Tento právny predpis masívne ovplyvňuje služby pneuservisov, kde sa musí investovať do nových zariadení, diagnostík a udržiavať skladom veľký počet rôznych originálnych ventilov.

Zvyšujúci sa počet rôznych snímačov tlaku v pneumatikách, ktoré má väčšinou každý výrobca iné, je možné pre (skoro) všetky vozidlá nahradiť univerzálnym programovateľných TPMS senzorom Sens.it od výrobcu Alligator.

Sens it TPMS Sensor

Tri jednoduché kroky k úspešnému sprovoznění TPMS služby:

  • Stiahnite si ZADARMO priebežne aktualizovaný softvér pre programovanie pre PC alebo notebook s operačným systémom Windows.
  • Pripojte ALLIGATOR Sens.it programovacie zařízeník k počítaču cez USB.
  • Po otvorení nainštalované aplikácie a prevedenie krátkeho registračného procesu, je hotovo! Teraz je možné TPMS senzor naprogramovať.

Dve možnosti programovania TPMS senzora Sens.it

1) Vytvorenie klonu (duplikátu) pôvodného snímača
Duplikát senzoru s rovnakým ID môže byť vytvorený s použitím sériového čísla (ID) pôvodného snímača, ktorý sa má nahradiť. S týmto postupom nie je nutné preučené vozidlá a senzory sa naparuje samy. Táto metóda podstatne šetrí čas.

2) Vytvorenie snímače s novým sériovým číslom
Snímač s novým sériovým číslom môže byť automaticky vytvorené dvoma kliknutiami myši v aplikačnom softvéri. Senzor s novým ID musí byť preučené na vozidle buď automaticky pomocou OBDII alebo ručne pomocou palubného počítača. Informácie o tom, ktorá metóda môže byť použitá je uvedená v technickej príručke vozidla. TPMS senzory Alligator Sens.it môže byť naprogramovaný viackrát.

TPMS senzor Alligator Sens.it je samozrejme možné kúpiť so zodpovedajúcim hliníkovým ventilom, ktoré sú k dispozícii vo farbách: striebro, titánovo šedá, čierna, a eloxovaný chróm. Tiež je možné využiť gumový ventil.

sensit W400

Back to top